poznaj naszą historię

dlaczego razem?

 

Wierzymy, że jesteś tutaj, ponieważ rozumiesz że prawdziwa magia kryje się w reportażowej, nie pozowanej fotografii ślubnej i filmie ślubnym. Wierzymy, że zdjęcia i filmy ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne.

 

Naszym celem jest uchwycić Wasze prawdziwe życie, bez ingerencji w intymność tego wyjątkowego dnia. Poszukujemy unikalnych kadrów, by precyzyjnie oddać najlepsze chwile Waszej miłości. Nasza praca to niepozowane, nie reżyserowane ujęcia, które ukazują spontaniczność i wzajemne relacje w pełnym ich blasku – to prawdziwy reportaż ślubny.

 

Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek nasze siły połączymy pod jedną marką…
Michał zajmował się produkcją filmów a ja fotografią i nim się spotkaliśmy pracowaliśmy przez lata osobno i każdy z nas wypracował swój własny styl. Często okazywało się, że pary które się na nas decydowały oczekują kompleksowej obsługi z zakresu fotografii ślubnej i filmu ślubnego dlatego poznając się podczas jednego ze zleceń kilka lat temu dla wszystkich tych, u których fotografia ślubna i film ślubny jest tak samo ważną pamiątką postanowiliśmy połączyć siły.

poczuj to czego nie widzisz, zobaczysz to czego nie czuć

Cześć!
Jestem Marcin, i jestem tu, abyście mogli odkryć świat mojej fotografii!

Moje podejście jest proste: obserwuję, rejestruję, ale unikam ingerencji. Jestem tu, aby przewidzieć, zobaczyć i uchwycić to, co często pozostaje niewidoczne. Mój aparat to narzędzie, które pomaga mi dokumentować emocje, miejsca i chwile życia. Podróżuję, poznaję ludzi, i szukam tych wyjątkowych momentów, łapię światło, zatrzymuję chwile. Rozwijam się, inspiruję, poszukuję. Żyję.

Jestem fotografem ślubnym i bardzo mnie to cieszy. Fotografowałem moje pary i ich historie w całej Europie a to niesamowite doświadczenie.
To najlepsza praca na świecie, a ja mam nadzieję, że kiedyś będę mógł uwiecznić również Twoją historię!

Cześć, nazywam się Michał Bednarczyk, kreatywny filmowiec i operator kamery pochodzący ze Śląska.

Od 2014 roku, moją misją jest tworzyć niezwykłe filmy, a moją wielką miłością jest budowanie emocji poprzez zawarte w nich obrazy. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności oraz poszerzam zaplecze sprzętowe, aby dostarczać najwyższej jakości produkcje. Choć moje korzenie są na Śląsku, jestem gotów podróżować w każdy zakątek nie tylko Polski ale również świata.
Moje doświadczenie obejmuje nie tylko wyjątkowe produkcje ślubne ale również  prace przy tworzeniu reklam i programów telewizyjnych. Daj mi szansę stać się Twoim filmowym magikiem i przekształcić Twój dzień w niezapomniane emocje na ekranie!