poznajcie mnie

CZEŚĆ! Miło że jesteś!

Jestem Marcin i mam szczęście, że udało się Wam do mnie trafić.
Wierzę że jesteś tutaj, ponieważ rozumiesz, że prawdziwa magia kryje się w reportażowej, nie pozowanej fotografii ślubnej i filmie ślubnym. Wierzę, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne.

Jak pracuję?
Zasadniczo mam dwa tryby działania. Podczas dnia ślubu i wesela staram się być niezauważalny pracować dyskretnie uwieczniając cenne chwile i emocje we wszystkich odcieniach. Nigdy nie świecę Wam i Waszym gościom lampami w twarz. Analogowy klimat zdjęć, to jest coś co dodaje charakteru i wyjątkowości złapanej chwili. Pokazuję na swoich zdjęciach zakochanych i ich prawdziwe emocje. Opowiadam ich historie i skupiam się na naturalnej formie reportażu. Nie piszę scenariuszy i nikogo nie przestawiam z miejsca na miejsce. Nie każę Wam pozować.

Moim celem jest uchwycić Wasze prawdziwe życie, bez ingerencji w intymność tego wyjątkowego dnia. Pracuję dyskretnie tworząc niepozowane, nie reżyserowane ujęcia, które ukazują spontaniczność i wzajemne relacje ludzi.

mocno stąpam po ziemi, ale czasem daję sobie pobujać w chmurach!

jestem Marcin.

Miło mi, że dotarliście aż tutaj!
Fotografią ślubną zajmuję się od 2010 roku – ale pierwsze zdjęcia robiłem znacznie wcześniej.

Do pracy przynoszę mało rzeczy, ale niezmiennie te same: trzy aparaty, kilka obiektywów i chęć uwiecznienia Waszych wspomnień. Z perspektywy tych kilkunastu lat fotograficznej przygody ostatni element mojego wyposażenia uznaję za najważniejszy.
Dlaczego? To proste. Ślub i wesele to bardzo emocjonujące momenty z życia każdego z nas. Czasem świeci słońce, czasem pada deszcz. Dlatego kluczem do dobrego zdjęcia jest dla mnie szczera, swobodna atmosfera, którą buduję z Wami podczas tego ważnego dnia.