o tym co w fotografii i filmie ważne a może i najważniejsze

zaproście mnie na swój ślub a stworzę dla Was przepiękną historię

Uważam, że fotografia to sztuka, która wymaga oprócz wprawnego oka, również umiejętności opowiadania historii, wrażliwości i pewnego wyczucia.
Staram się przekazać te wszystkie wydarzenia w sposób, który czyta się jak książkę

Twoja historia.

Chcesz z tego dnia dostać coś więcej niż tylko kilka fotek? Sprawię, że dostaniesz wyjątkową opowieść o tym dniu.

Nie ma piękniejszej historii niż dwoje ludzi decydujących się na wspólne spędzanie życia – to takie historie mnie inspirują. Każde wesele jest wyjątkowe, ekscytujące i pełne emocji, a na nich skupiam swoją uwagę.
To, co wnoszę do Twojej opowieści, to moja fotograficzna wizja tego dnia, całą resztę zostawiam bez ingerencji w jego intymność.

Chcę, aby zdjęcia z tego dnia stały się ponadczasowe.

moje podejście.


Mój cel jest zawsze taki sam – chcę zapisać Twój dzień
w najbardziej naturalny sposób.

Nie ustawiam ani nie reżyseruję, zamiast tego staram się być tak niewidzialny, jak to tylko możliwe i wtapiać się w otoczenie z moimi aparatami.

Nie oferuję usługi ściśle ograniczonej godzinowo, ponieważ lubię na moich zdjęciach opowiedzieć historię całego dnia.
Moim zdaniem tylko takie obrazy zabiorą Cię z powrotem do dnia ślubu, niezależnie od tego, czy spojrzysz na nie za 5, 10 czy 20 lat.

Istotą moich zdjęć są emocje, wzruszające momenty i szczere uśmiechy – robię wszystko by pokazać to na moich zdjęciach.

podróże.

 

jest coś magicznego w oglądaniu chmur z góry i kocham to uczucie.

Jeśli marzysz o sesji ślubnej albo organizujesz ślub w swoim wymarzonym miejscu i nie chcesz ryzykować współpracy z lokalnym fotografem – jestem do Twojej dyspozycji.

Miałem szczęście być w wielu krajach Europy i nie tylko. Sfotografowałem śluby i sesje ślubne w wielu krajach i zawsze cieszę się wyjazdem do nowych miejsc.

Istnieje powiedzenie „świat jest książką, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko pierwszą stronę” – chciałbym przeczytać jak najwięcej stron

Ta strona przedstawia mały fragment portfolio, dlatego jeśli macie ochotę obejrzeć więcej zdjęć lub filmów i zaspokoić Waszą ciekawość już teraz zapraszamy tutaj: