każda historia zaczyna i musi się kończyć na człowieku

Znajdziecie tutaj kilka bardzo subiektywnie wyselekcjonowanych fotografii.
Prawie 200 zdjęć kilkunastu ostatnich par jakie miałem przyjemność fotografować.

Moje potencjalne pary zapewniam, że mimo iż na stronie, nie publikuję wielu zdjęć z przyjęcia ślubnego, mam ich w swoim portfolio całe mnóstwo. Możecie zobaczyć kilka realizacji na blogu ale chętnie podeślę całe materiały w odpowiedzi na Waszego maila.

Przy jakich realizacjach pracuję

Sesje narzeczeńskie

Jedno jest pewne… Sesja narzeczeńska to nie tylko doskonała zabawa, ale także szansa na wyjątkowe i profesjonalne zdjęcia. Te zdjęcia mogą stać się wyjątkową pamiątką tylko dla Was, lub mogą być wykorzystane do dekoracji sali weselnej, personalizowanych zaproszeń, prezentów dla rodziców – do czego tylko zapragniecie.

Dla mnie sesja narzeczeńska to także szansa na poznanie się z Wami lepiej. Dzięki temu w dniu ślubu nie jestem już obcym, ale kimś, komu możecie zaufać a to z pewnością pozwoli na jeszcze piękniejsze uchwycenie Was w tym dniu.

Tradycyjne wesela jak i intymne Elopmenty

Zaplanuj swój wymarzony ślub. Możesz wybierać pomiędzy tradycyjnym weselnym hukiem a intymnym elopementem. Wyobrażasz sobie ten idealny dzień bez masy przygotowań i zapraszania tłumu gości weselnych? Czy marzysz o intymnej ceremonii, z ukochaną osobą i tylko kilkoma najbliższymi przyjaciółmi, otoczeni przez naturę? Bez publiczności, tam gdzie nawet Twój szept jest słyszalny. To elopement.
Może pragniesz ogromnej imprezy, gdzie będzie hucznie, głośno, a goście tańczyć będą do białego rana? To tradycyjne polskie wesele.
Wybór należy do Ciebie, ale ja z przyjemnością sfotografuję każdą z tych imprez.

Śluby za granicą i śluby w plenerze

Zafascynowani trendem ślubów za granicą? Nie jesteście sami!
Dziś często pary decydują się na to, aby powiedzieć „tak” poza granicami naszego kraju. Dzięki tanim lotom, bogatej ofercie i otwartości na nowe doświadczenia, możecie powiedzieć sobie „tak” w miejscach takich jak Paryż, Santorini, Mediolan, Wiedeń, Barcelona czy Sycylia.
Ślub za granicą to nie tylko ceremonia, to również cudowna podróż poślubna i zagraniczna sesja ślubna. Wyłącznie Wasza wyobraźnia i budżet stanowią ograniczenie

 

Sesje ślubne w plenerze

Czy warto zdecydować się na sesję poślubną w plenerze? To wyjątkowe doświadczenie, które stanowi doskonałe uzupełnienie fotoreportażu z dnia ślubu.
Sesja ślubna w górach, w lesie, zdjęcia nad morzem, w Polsce czy poza nią, o wschodzie lub zachodzie słońca – opcji jest mnóstwo. To czas, aby tworzyć wspomnienia z miejscem, które ma dla Was szczególne znaczenie. Sesja poślubna daje możliwość stworzenia dynamicznych lub romantycznych zdjęć, zależnie od Waszych preferencji. Plener ślubny to doskonała okazja, aby stworzyć zdjęcia, które później w wielkoformatowej formie zawisną na Waszej ścianie. Inwestycja w sesję plenerową, zapewni Wam piękne zdjęcia. które za kilka lat będą dla Was bezcenną pamiątką, dzięki której wspomnienia odżyją na nowo.

Sesje ciążowe

Żyjemy w świecie gdzie większość z nas ma aparaty robiące niezłe zdjęcia, mamy też mnóstwo plików zalegających w telefonach lub laptopach, czasem je bezpowrotnie tracimy wraz z uszkodzeniem tych urządzeń. 

Ja zapraszam Was do mojego świata gdzie po spotkaniu ze mną dostaniecie trochę reporterski, dokumentalny i naturalny zapis tego spotkania w formie lekkich naturalnych kadrów w postaci nie tylko cyfrowej ale również takiej starej klasycznej – analogowej fotografii na papierze.

Sesje rodzinne

Zapraszam Was do świata fotografii, w którym każde zdjęcie ma osobną historię po to aby wszystkie razem stworzyły opowiadanie o Was. Oferuje Wam coś czego nie da się ująć w żadne ramy ilościowe czy pakietowe. Oferuję siebie i swoje doświadczenie. Możecie być pewni, że fotografując
Was nie pominę niczego. Zaproście mnie a im dalej będzie od sesji tym chętniej wrócicie do tych zdjęć. Dostaniecie na nich dużo radości, naturalności, ruchu i swobody. Zapewniam Was że warto o dobrej fotografii myśleć jak o najważniejszej inwestycji bo…. czasu nie zatrzymamy a dzieci zaraz będą dorosłe