Agnieszka i Irek – sesja narzeczeńska w storczykarni

Wyobraź sobie połączenie starych szklarni, egzotycznych kwiatów, niesamowitych kolorów i wyjątkowego mglistego klimatu – wszystko czego możesz spodziewać się w storczykarni. Super miejsce i to nie tylko dla miłośników tych roślin, bo oferta obejmuje też inne egzotyczne rośliny.

 

Kiedy na sesję do storczykarni?
Wiosna i lato to idealne pory roku, aby odwiedzić storczykarnię – storczyki kwitną dodając samemu miejscu dodatkowego uroku. Zdecydowanie też polecam godziny poranne, gdy słońce delikatnie przebija się przez liście i szkło, można wtedy korzystać z naturalnego światła, które wpada przez szklane ściany storczykarni tworząc niesamowite efekty na zdjęciach. Nie trzeba dodawać że z rana w samej storczykarni jest praktycznie pusto.

Jak przygotować się do sesji? Co ubrać?
Lekko. W lecie w takich miejscach jest bardzo ciepło a dodatkowo temperatura odczuwalna jest znacznie wyższa przez wysoką wilgotność powietrza. Wybierajcie pastelowe kolory, które będą komponować się z kolorami roślin. Możesz też ubrać kwiatowy wianek lub kapelusz na głowę a delikatna biżuteria mogą być świetnym uzupełnieniem Twojego wyglądu.

 

Porady od profesjonalisty


Jak wybrać fotografa?
Zastanówcie się, jaki styl fotografii Wam odpowiada. Czy to tradycyjny, reportażowy, a może artystyczny? Znajdźcie fotografa, który spełni Wasze oczekiwania.

Utrwalenie chwil – co jest najważniejsze?
Pamiętajcie, że najważniejsze są Wasze uczucia. Fotografie mają je odzwierciedlać, więc bądźcie sobą i cieszcie się każdą chwilą.

Storczykarnia w Łańcucie to fajne miejsce, które może uczynić Waszą sesję narzeczeńską wyjątkową. Nie bez znaczenia jest że taką sesję możecie zaplanować w tym miejscu i wykonać ją niezależnie od pogody.

FAQ

Czy storczykarnia w Łańcucie jest dostępna przez cały rok?
Tak, ale najlepiej odwiedzić ją wiosną i latem.

Czy można wynająć całą storczykarnię na wyłączność?
Można ale jeśli wybierzecie poranne godziny to będzie w niej pusto a sesja będzie kosztować tyle co 3 biletu wstępu – kilkanaście złotych.

Jak długo trwa sesja narzeczeńska w storczykarni?
Zazwyczaj do godziny czasu, ale wszystko zależy od Waszych potrzeb.