Asia i Michał – plener ślubny na Połoninie Wetlińskiej

Dlaczego Bieszczady kuszą serca wielu? Te góry są jak malowane obrazy. Dają poczuć ogromną przestrzeń, radość zdobytych szczytów i przepiękne widoki. Stają się jednym z najchętniej wybieranych miejsc na sesje ślubne i narzeczeńskie. Wyobraźcie sobie wspólne chwile – emocje, spojrzenia, a w tle panoramy bieszczadzkich połonin. Prawda, że brzmi to całkiem nieźle?

Myślę, że Bieszczady to nie tylko dla mnie magiczne miejsce. To nadal dzika kraina pełna tajemnic, która mimo rosnącej popularności, wciąż zachowuje swój dziewiczy charakter. Są zmienne, pełne niespodzianek, a jednocześnie wciąż zapierają dech w piersiach swoją urodą.

Poniżej przygotowałem kilka wskazówek dla par, które chcą zrobić swoją sesję ślubną w Bieszczadach? 

Jak Przygotować się na Sesję w Bieszczadach?
Bieszczady są dostępne praktycznie dla każdego, ale nie zapominajmy, że to wciąż góry. Nawet łatwe trasy wymagają od nas jakiegoś wysiłku. Pogoda jest kapryśna, a trasy niekiedy wyboiste i śliskie.  


Gdzie warto zrobić Sesję Ślubną w Bieszczadach?

Bukowe Berdo – Idealny dla początkujących, z zachwycającymi widokami. Jest to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Bieszczadach, oferuje niesamowite widoki na okoliczne doliny i góry.

Połonina Caryńska – Urokliwe miejsce z niesamowitą panoramą na okoliczne góry. Znajdziesz tam Kruhly Wierch dominujący nad Połoniną Caryńską czy spektakularne panoramy na otaczające szczyty.

Połonina Wetlińska – Idealna trasa dla tych, którzy chcą poczuć magię Bieszczad bez wielkiego wysiłku. Połonina Wetlińska to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Bieszczadach. Jej rozległe łąki i spektakularne widoki sprawią, że Wasze zdjęcia będą pełne przestrzeni jaką ciężko znaleźć w innym miejscu. 

Torfowisko Tarnawa – Inny wymiar Bieszczad. Bieszczady to nie tylko góry. Torfowisko Tarnawa ukazuje inną, tajemniczą stronę regionu, gdzie natura rządzi się własnymi prawami, a każdy krok odkrywa nowe piękno.


Bieszczady to region pełen niesamowitych miejsc, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnych czy narzeczeńskich. Planując sesję w Bieszczadach, pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu. Warto zadbać o wygodne obuwie trekkingowe, dostateczną ilość wody, jakiś batonik a jeśli sesja ma być o zachodzie słońca to o czołówkę jaka będzie pomocna przy powrocie do samochodu zostawionego na parkingu. Wiele par jakie fotografowałem w Bieszczadach przyjeżdżały tutaj z odległych miejsc na mapie Polski. Byłem w Bieszczadach z parami ze Śląska, Opola a nawet Łodzi czy Warszawy. Uwierzcie, że dla tak wyjątkowych widoków warto odwiedzić Bieszczady choć raz w życiu!