Ewa & Kuba – sesja ślubna nad Morzem Bałtyckim

Szum fal, delikatny morski wiatr i piękno otwartej przestrzeni. Niewiele jest bardziej romantycznych miejsc do wykonania sesji ślubnej z dala od ludzi.

To był ładny, słoneczny ale jesienny dzień a co za tym idzie temperatury na zewnątrz oscylowały w okolicy 10′ a woda miała z dwa stopnie mniej. Co udało nam się zrobić zobaczcie sami poniżej.

Zapraszam
m.

Dlaczego plener nad morzem jest całkiem fajnym wyborem na sesję ślubną i jakie są jego plusy?

Plan sesji nad morzem
Planując sesję ślubną nad morzem , warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Plener nadmorski oferuje nie tylko całkiem przyjemne widoki, ale też wyjątkowe światło, które może przysporzyć trochę problemów. Zmieniające się kolory nieba, gra świateł na wodzie i naturalne tło czynią taką sesję magiczną ale też czasem trudną w wykonaniu dlatego, że pora dnia ma znaczenie – świt lub zmierzch mogą zapewnić spektakularne warunki oświetleniowe, które w środku dnia mogą być bardzo trudne ze względu na ostre światło.

Lokalizacje:
Najlepiej jeśli będzie to plaża – mało uczęszczana przez ludzi z dojściem przez las. Taki układ zróżnicuje efekt finalny sesji ślubnej.  Dzika natura i otwarta przestrzeń, daje poczucie swobody a z kolei leśne ścieżki dodadzą trochę tajemniczości i umożliwią grę świateł z mocniejszymi promieniami słońca. Fajnym wyborem będą też klify, wydmy, mniej uczęszczane molo czy nawet starówki nadmorskich miast. Wybór jest spory!

Jaka suknia ślubna najlepsza będzie na sesję w takim miejscu:
Stylizacja na sesję nad morzem powinna harmonizować z naturalnym otoczeniem. Lekkie, zwiewne tkaniny będą pięknie współgrały z morską bryzą, a naturalne i delikatne dodatki podkreślą romantyczny charakter zdjęć. Nie zapomnijcie o wygodnym obuwiu – spacer po sypkim piasku jest trudniejszy niż się może wydawać.


Sesja ślubna nad morzem to super okazja do stworzenia niezapomnianych zdjęć. Niecodzienność morskiego krajobrazu, fajne światło sprawią, że Wasze zdjęcia będą nie tylko piękne, ale i pełne emocji. Warto wybrać fotografa, który zna lokalizacje w jakich można wykonać taką sesję i podpowie o której godzinie będzie najlepiej.

Powodzenia!