Edyta & Grzegorz – leśna sesja we dwoje

Zwykle gdy pytam swoje pary o miejsce gdzie chcieli by sesję narzeczeńską, to pada odpowiedź że najlepiej gdzieś w naturze. Sesja we dwoje w lesie, całkiem fajnie wpisuje się w takie oczekiwania. Może się wydawać że dość łatwo, jest znaleźć odpowiedni las na taką sesję, ale to tylko pozory.
Idealnie było by jak by to był las ze starszymi drzewami, niezbyt gęsto rosnącymi a już idealnie jest, gdy znajdują się tam powalone drzewa, albo takie z wycinki. Fajnie jak by było w nim kilka ścieżek albo mech i paprocie.

Jak przygotować się do sesji w lesie?

Najlepiej zabierz coś na komary i kleszcze. To dość częsty wróg w tego typu lokalizacjach. W trakcie letnich sesji zdjęciowych, miałem okazję przetestować wiele środków na komary i najlepiej sprawdziła się Mugga – polecam i wiem co piszę bo komary to mnie wprost uwielbiają…

Właściwy do tego typu miejsc obów :). Po lesie trudno jest chodzić w szpilkach, dlatego lepiej zabrać jakieś pełne buty, które będą wygodne.

Jeśli chcesz w lesie sesję ślubną a Twoja suknia ma koło – wyciągnij je. Wtedy dół sukni staje się bardziej podatny na układanie, a sama suknia lepiej „zapracuje” podczas sesji. Lepiej także przemieszczać się w lesie gdy suknia nie ma koła i nie haczy o gałęzie.