Ania & Dominik – sesja narzeczeńska w Krakowie

Pełen historycznego uroku i magicznej atmosfery, jest jednym z piękniejszych miast Polski… ale Kraków to nie tylko Stare Miasto, Kazimierz czy Wawel. My na sesję narzeczeńską wybraliśmy miejsce trochę poza ścisłym centrum i nieco bardziej zielone.

Zobaczcie sami!

Na pierwszą część sesji wybraliśmy Kopiec Krakusa.

Położony na wzgórzu na prawym brzegu Wisły, jest jednym z najstarszych zabytków Krakowa. Legenda głosi, że jest to miejsce pochówku legendarnego założyciela miasta, księcia Kraka. Stamtąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta, obejmujący zarówno historyczne centrum, jak i współczesne dzielnice.


Drugą część zdjęć odbyła się na Zakrzówku.

Zakrzówek to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Krakowie. Jezioro powstałe w dawnym kamieniołomie oferuje niezwykłe widoki na krystalicznie czystą wodę otoczoną skalistymi klifami i bujną roślinnością. To idealne miejsce dla par pragnących sesji w bardziej naturalnym otoczeniu szczególnie, że można znaleźć spokojne zakątki, które idealnie oddają romantyczny klimat. My wybraliśmy akurat pomosty ale nie brakuje tam kamiennych półek w skałach czy ścieżek w otaczającym kamieniołom lesie.

Kraków o wschodzie słońca, to zupełnie inny Kraków, który znają wszyscy Ci co przyjeżdżają tutaj na weekend albo Ci co zwiedzają go o bardziej popularnych godzinach niż niedzielny poranek. Kraków o wschodzie słońca, to cisza w miejscach gdzie zwykle jest gwarno…