wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę

drewniane pudełko z odbitkami i usb

Piękne i stylowe drewniane pudełko na zdjęcia w formacie 15x23cm pomieści sporo odbitek. W zestawie jest również ręcznie wykonany pendrive gałązka, aby zmieścić ich jeszcze więcej. Moje pudełka wykonane są ręcznie z drewna sosnowego, które dodatkowo maluję i impregnuję. Na pudełku wygrawerowany jest napis. Pendrive wykonany z prawdziwej gałęzi co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Jest wyjątkowy i oryginalny. Aby zapewnić mu trwałość, podobnie do pudełka zabezpieczony jest naturalnym olejkiem.

fotoalbum klasyczny

Fotoalbum to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, z największą precyzją i starannością. Charakterystyczne dla niego są sztywne, otwierane na płasko karty. To nowoczesna wersja albumu w przejrzystej formie.
Fotoalbum wykonywany jest ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Indywidualnie projektowane strony mają za zadanie podkreślać piękno prezentowanych fotografii. W tym przypadku okładka również posiada wiele opcji personalizacji jak dowolne napisy lub okienko zdjęciowe oraz kilkadziesiąt kolorów skór ekologicznych oraz materiałów płóciennych w tym grube płótna powlekane.
Wszystkie części składowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ręczny proces produkcji daje im wyjątkową trwałość i gwarancję oryginalności. Do wyboru wiele formatów od 20×20 do 30x40cm w ilościach od 10 do 40 rozkładówek.

Box 3w1

To produkt stworzony dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i indywidualności zarazem z myślą o osobach ceniących sobie wygodne gotowe rozwiązania. Każdy box jest spersonalizowany na Wasze życzenie w tłoczenia lub grawery indywidualnych napisów. Całość to zestaw składający się z fotoalbumu oraz pendrive a wszystko to razem umieszczone w ekskluzywnym opakowaniu dopasowanym kolorystycznie.

Fotoalbum to nowa wersja tradycyjnego albumu dla ceniących nowoczesność w prostej i przejrzystej formie. Indywidualnie projektowane strony mają za zadanie podkreślać piękno prezentowanych fotografii. Najwyższej jakości druk fotograficzny z grubymi, sztywnymi przekładkami stron oraz wyjątkowość użytych materiałów i jakość wykończenia gwarantuje ponadczasowy wygląd. Okładka posiada wiele opcji personalizacji jak dowolne napisy lub okienko zdjęciowe oraz kilkadziesiąt kolorów skór ekologicznych oraz materiałów płóciennych w tym grube płótna powlekane. Wszystkie części składowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ręczny proces produkcji daje im wyjątkową trwałość i gwarancję oryginalności. W standardzie 15 rozkładówek z możliwością rozszerzenia ich do ilości 40.

Pendrive to pamięć jednej z najlepszych firm oferujących pamięci USB ze standardem zapisu USB 3.0 w zestawie 16GB z możliwością wybrania 32 i 64 GB dopasowane kolorystycznie do całego zestawu.

Album box to opakowanie stworzone ręcznie, w sposób solidny i niezwykle estetyczny. Jest idealnie dopasowany do fotoalbumu, dla którego jest tworzone. Okładka album boxa zachowuje wszelkie dodatki i detale, której znajdują się na oprawie fotoalbumu.