Loading...
Marcin2019-03-21T08:50:34+00:00

Cześć! Jestem Marcin. Cieszę się, że tu jesteś!


 

Mam świetną pracę. Myślę nawet, że to najlepsza robota na świecie. Jestem fotografem ślubnym i bardzo mnie to cieszy, robię rzeczy, które lubię. To niesamowita przygoda. Udało mi się fotografować moje pary wraz z ich historiami w całej Europie. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się udokumentować Twoją historię!

 

Fotograf Ślubny.


 

Przyglądam się. Rejestruję. Unikam ingerencji. Planuję, widzę, przewiduję. Obserwuję drugiego człowieka. Wyłapuję to co niewidoczne. Dokumentuję. Bywam tu i tam, odwiedzam nowe miejsca, poznaję ludzi. Szukam emocji, łapię światło, zatrzymuję chwile. Rozwijam się, inspiruję, poszukuję. Jestem. Żyję. Fotografuję.

Zakładam, że jesteś tutaj, ponieważ rozumiesz istotę reportażowej, niepozowanej fotografii ślubnej. Wierzę, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne.

Na swoich staram się pokazać wasze prawdziwe życie, bez ingerencji w intymność tego dnia. Szukam niebanalnych kadrów by precyzyjnie uchwycić moment waszej miłości. Podczas pracy wykonuję niepozowany, niereżyserowany pokazujący spontaniczność i wzajemne relacje reportaż ślubny.

Spotkajmy się!

zadzwoń +48 512078158

fotograf Kraków

Nasza podróż zaczyna się tutaj.